"Webcastleri izlemek için konuşmacıların yanındaki butonuna tıklayınız. "

Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Bildiğiniz gibi Psikofarmakoloji Derneği Psikofarmakoloji Tedavi Güncellemeleri Toplantılarının ilki Antalya’da 29 - 31 Ocak 2008 tarihleri arasında David Baldwin, Robert Palmer, John Cookson, David Osser, Harold Robertson, Malcolm Lader, Serdar Dursun, Axel Wurz gibi ona yakın uluslararası, yirmiye yakın Türk konuşmacının ve 400’e yakın kayıtlı katılımcının katılımı ile yapıldı.

Toplantı, sonrasında siz meslektaşlarımızdan gelen geri bildirimlerle de teyit edildiği gibi, ilklerin denendiği ve bilimsel yönden de oldukça yüksek düzeyde bir bilimsel toplantı olmuştur. Katkısı olan ve katılan tüm meslektaşlarımıza yeniden teşekkür ederiz.

Psikofarmakoloji Derneği Psikofarmakoloji Tedavi Güncellemeleri Toplantılarının ikincisi yine Antalya’da 11 - 14 Mart 2010 tarihleri arasında kanıta dayalı bilimsel algoritmalar çerçevesinde en son bilimsel veriler ve algoritmalardan oluşan bilgi ve deneyimlerin, konularında söz sahibi bilim insanları tarafından anlatılması şeklinde cereyan edecektir. Ayrıca, günlük pratikte karşılaşılan sorunlarla ilgili çözüm önerilerinin paylaşılması ve üç günlük toplantı süresi içerisinde psikofarmakoloji ile ilgili tüm önemli ve kafa karıştıran konularda, en yetkin Türk ve uluslararası konuşmacıların bilgi tazelendirmesi ve güncellemesi ile bu konularda pratik çözüm önermeleri yanında, zor - dirençli olgularla ilgili dünyadaki en son yönelimleri siz saygıdeğer meslektaşlarımıza interaktif bir şekilde aktarmaları ve bu şekilde konunun uzmanlarına kafa kurcalayan sorularını da birebir sormaları olanağı sunulmuştur.

Hepinizi bu toplantıya bekliyoruz.

Saygılarımızla

Prof. Dr. Mesut Çetin
Kongre Eşbaşkanı

Doç. Dr. Oğuz Karamustafalıoğlu
Kongre Eşbaşkanı

 
  LookUs & Online Makale

Psikofarmakoloji Sayaç